Platon Technologies s.r.o.
17.9.2014
Zlúčenie s Domain.sk
Dokončili sme administratívny presun domén a hostingov spoločnosti Singularity do našeho systému.
12.6.2014 setup.platon.sk
Vyhľadávanie
V ostatnom čase nabrali naše multihostingové produkty na popularite. Preto sme sa rozhodli zjednodušiť ich správu pridaním vyhľadávania do Control Panelu.

Zlúčenie s Domain.sk

17.9.2014

S radosťou oznamujeme našim zákazníkom, že sa nám podarilo dokončiť administratívny proces zlučovania domén a hostingov so spoločnosťou Singularity (Domain.sk). Zároveň týmto u nás vítame našich nových zákazníkov!

Spravovanie vašich služieb bude prebiehať cez náš Control Panel na adrese setup.platon.sk. Prístupové údaje do administračného rozhrania Vám budú zaslané e-mailom v najbližších hodinách.

V nasledujúcich dňoch a týždňoch bude prebiehať technická migrácia služieb na novú infraštruktúru. O priebehu migrácie budete postupne informovaný. O funkčnosť e-mailov a webstránok sa postarajú naši školení pracovníci. Každá jedna premigrovaná stránka bude osobitne skontrolovaná.

Domain.sk

Firma Singularity patrí medzi priekopníkov slovenského internetu. Disponuje viacerými lukratívnymi doménami a projektami, ako napr. domain.sk, blog.sk. Doménové a webhostingové služby poskytuje už od roku 1997. Veríme, že sa nám zlučením podarí využiť ich dlhoročné skúsenosti.


Ako sme upgradli na 10 GE
26.3.2014

Pred niekoľkými týždňami vo Februári, sme naše dátové centrum Chemtech upgradli na sieťové rozhrania s kapacitou 10 Gbit. Niekto by možno poznamenal, že sme tento tento blog príspevok mohli publikovať už skôr, ale zámerne sme ho napísali

čítať ďalej
Webhosting Platon Serverhousing Metafox Backorder